Gzymsy - listwy przysufitowe Orac Decor

Jednym ze sposobów na stylowe wykończenie aranżacji w swoim domu są eleganckie i efektowne gzymsy sufitowe lub też listwy gzymsowe sufitowe - jest to grupa produktów wykończeniowych, która znajduje wiele zastosowań w obrębie wystroju wnętrz. Gzymsy przysufitowe od lat zyskują coraz większe zainteresowanie zarówno architektów i projektantów wnętrz, jak i dekoratorów będących amatorami lub miłośnikami trendów wnętrzarskich. Dzieje się tak za sprawą kilku czynników, o których więcej powiemy w niniejszym artykule poświęconym listwom Orac Decor.
Zobacz produkty na Efekciarnia.pl

Gzymsy sufitowe Orac Decor - zalety

Po pierwsze, listwy i gzymsy przysufitowe Orac Decor to szeroka gama produktów o zróżnicowanym designie, dlatego bez problemu można wybrać taki wzór gzymsu lub listwy, który najlepiej będzie pasował do wnętrza urządzonego w konkretnym stylu. Znaczna część produktów charakteryzuje się prostą i minimalistyczną formą, co stanowi o ich dużej uniwersalności. Producent listew gzymsowych Orac Decor oferuje także wiele wzorów utrzymanych w stylu klasycznym, a nawet nawiązujących do dekoracji antycznych, które znajdują swoje zastosowanie w stylistyce modern classic - gzymsy te pozwalają uzyskać we wnętrzu efekt elegancji i luksusu.

Po drugie, listwy gzymsowe sufitowe Orac Decor charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na niekorzystne czynniki zewnętrzne, w tym wodę, wilgoć, nasłonecznienie, uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia czy zmiany temperatury. Dzięki temu można je stosować w dowolnym pomieszczeniu, także we wnętrzach bardziej narażonych na działanie tych czynników, między innymi w kuchni czy w łazience. Ponadto listwy przysufitowe Orac Decor wykonane są z materiałów zapewniających im nie tylko dużą trwałość, ale także gładkość ułatwiającą malowanie listew na dowolny kolor oraz lekkość, dzięki której ich montaż jest bardzo prosty i szybki.

Co więcej, dużą rolę w przypadku gzymsów sufitowych Orac Decor gra także niska cena listew w stosunku do spektakularnego efektu aranżacyjnego - dzięki listwom i gzymsom zyskujemy efektowny rezultat niskim kosztem. Listwy bardzo łatwo jest łączyć ze sobą lub z innymi elementami sztukaterii i tworzyć za ich pomocą bardziej skomplikowane dekoracje ścienne.

Orac Decor CB512 - gzyms, listwa przysufitowa z durofoam

Kup teraz

Orac Decor - eleganckie gzymsy sufitowe w Twoim wnętrzu

Listwy sufitowe skradły serca miłośników dekorowania wnętrz przede wszystkim za sprawą swojego ponadczasowego charakteru. Dodatkowo mogą one spełniać funkcję maskującą, ukrywając elementy, których nie chcemy zostawiać na widoku, jak na przykład krzywizny, nieestetyczne karnisze lub prowadnice firan i zasłon. Wiele produktów umożliwia także zamontowanie taśmy ledowej, która dodatkowo gwarantuje atrakcyjny akcent dekoracyjny i rozświetla pomieszczenie. Orac Decor - listwy i gzymsy to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób zmienić wystrój wnętrza, nie wydając przy tym wielu pieniędzy. Rozmaite wzory listew w atrakcyjnych cenach znajdziesz na stronie sklepu efekciarnia.pl